5641. 3 zöldség, amit cserépben is lehet nevelni
Ha nincsen kertünk, akkor sem kell lemondani a saját termesztésű zöldségekről. Mutatunk hármat, ami az erkélyen egy cserépben vagy az ablakban egy balkonládában is jól érzi magát.
Ha nincsen kertünk, akkor sem kell lemondani a saját termesztésű zöldségekről. Mutatunk hármat, ami az erkélyen egy cserépben vagy az ablakban egy balkonládában is jól érzi magát.
A magaságyást nagyon könnyen fel lehet tölteni. Mutatjuk, hogyan alakítsuk ki a megfelelő rétegrendet.
Sok gondot okozott az elmúlt egy hét rendkívüli időjárása a gazdáknak: fagy károsította a gyümölcsfákat, kevés csapadék hullott, és az erős szél is hátráltatta a munkákat. A mínuszok ugyan hét végén megszűnnek, de a százaság továbbra is problémát jelent - írta az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ) a honlapján.
A modern technológiák már lehetővé teszik egy ingatlan védelmének gyors, kényelmes és ésszerű áron történő megszervezését. Meglévő riasztórendszer esetén pedig mi értelme van a helyszínen önmagában szirénázó védelemnek, mellyel szinte már senki sem foglalkozik? A riasztó távfelügyelet pont ez ellen a probléma ellen nyújt megnyugtató és biztonságos szolgáltatást.
Tavasszal a gyomok növekedése is beindul. Hoztunk három természetes gyomirtót, amelyek hatásosak, fillérekbe kerülnek és bárki házilag el tudja őket készíteni.
Kedves Tordai József! Ezek vadhajtások, amik nem kívánatosak. Le is vághatja, de meg lehet próbálni mélyen kiszedve - kis gyökér résszel - elültetni, hátha megmarad, bőséges öntözés mellett persze.
Kedves Csaba! A képen egy szelíd gesztenye (Aesculus hyppocastanum) van.
Kedves Tóthné Zsuzsa! Kérdéseire választ talál egy korábbi cikkünkben: http://www.edenkert.hu/gyumolcs/bogyosok/kuszoeper-szamoca-nevelese-sieberz/1783/ Ez egy jó és kielégítő cikk!
Üdvözlöm! Ha most sem hajtott ki, az baj! Lassan nyár van, és ha még nincs kihajtva, az valószínűleg nagy baj. Elképzelhető, hogy elfagyott.
Üdvözlöm! Egyrészt fiatal, másrészt a talajban lehet a hiba! Sima virágú is létezik, de szerintem később szebb és több virágot fog hozni, de okvetlenül cserélje ki tőzegre a talajt, és rendszeresen öntözze Rhododendron táppal! A talajra nagyon érzékeny, mert kimondottan savanyú talajt szeret!