5821. Roppanós kovászos uborka készítése házilag - videó!
Roppanós kovászos uborkát nagyon könnyen készíthetünk otthon a nagymama receptje alapján. Mutatjuk, hogyan!
Roppanós kovászos uborkát nagyon könnyen készíthetünk otthon a nagymama receptje alapján. Mutatjuk, hogyan!
Lakásfelújítási lázban ég az ország, ezért fél éveket is várni kell egy normálisabb kivitelezőre még olyan kisebb munkákkal is, mint egy kerítés vagy kerti kapu. Vedd kezedbe a dolgot, meg egy hegesztőgépet, és láss neki magad!
Egy öntözőrendszer kiépítése nem olcsó mulatság, de ebben is igaz gyakran a legolcsóbb a legdrágább. Mutatjuk, mire kell figyelni a kialakításnál.
Egy kertben mindig akad valami tennivaló, ami valóságos öröm főleg akkor, ha szeretsz a szabadlevegőn munkálkodni. Ugyanakkor érdemes gondoskodni róla, hogy bizonyos feladatokat gyorsan és nagy pontossággal lehessen elvégezni. Ha bokrok, cserjék karbantartásáról van szó, akkor a sövényvágók utolérhetetlen segédeszközök. Ezen termékek típusai között ugyanakkor nem egyszerű eligazodni. Legyen szó a teljesítményről, biztonságról, meghajtó rendszerről, mind mérvadó, tehát jól jönnek a pontosabb ismeretek, amikre minden helyzetben támaszkodni lehet.
A legjobb stratégiai társasjátékok iránt egyre nagyobb érdeklődés mutatkozik. Nem véletlen, hiszen a PC előtt töltött idő egy bizonyos kor után már nem köti le az embert. Mai, web uralta világunkban sokan az egész munkanapot a számítógép és az internet használatával töltik, ezért legalább a szabadidejükben szeretnének másfajta elfoglaltságot választani. A társasjátékok ehhez ideális választásnak bizonyulnak.
Kedves Melinda! Valóban a here-félék virága vonzza a méheket, ami a vendégek szempontjából nem túl kedvező. Szerintem egy szárazságtűrő fűmagkeverékkel is meg lehetne oldani. Ezek kimondottan elhanyagolt területekre valók. A következő fajokból és arányokból kell állnia kb.: Vörös csenkesz 40.00% Angolperje 20.00% Felemáslevelű csenkesz 20.00% Nádképű csenkesz 20.00%
Kedves Olvasónk, fénykép alapján sajnos elég nehéz. Ha nyár lenne, azt mondanám, hogy csak öntözni kell, mert nagyon igényli a tuja a vizet >> de így tél végén még valószínű, hogy a didimaszcellás pikkelylevél barnulás >>
Üdvözlöm! Sajnos elég nagy a baj. Nagyon el van öregedve. A három ágból kettőt vágjon le és ha nem lesz nagyon kopasz a fa, akkor a harmadikat is. Ha nagyon kopasz lesz, akkor egyet hagyjon meg és jövőre azt is le kell vágni. De hosszútávon nem lehet már sokat várni a fától szerintem, már a pusztulás útjára léppet.
Üdvözlöm! Szinte biztos, hogy ezért. A gumót legalább 8-10 cm mélyre ültesse el és minimum a cserép 20 cm legyen.
Kedves Anikó! Nekem a képek alapján túlöntözés gyanús. A ZZ pálmát, havonta egyszer szigorúan kell csak öntözni. A pangó víz nagyon nagy károkat tud okozni, ha a növény alatt marad. A szerencsebambusznál is szerintem ez lehet az ok.