5816. Külterületi tisztasághoz magasnyomású mosók kellenek!
Turbózd fel a kültéri felületek tisztítását, hogy patyolattiszták legyenek! Mire van ehhez szükséged? Magasnyomású mosókra!
Turbózd fel a kültéri felületek tisztítását, hogy patyolattiszták legyenek! Mire van ehhez szükséged? Magasnyomású mosókra!
Végre lassan biztossá válhatunk abban, hogy nagy választékban lesznek gyerekprogramok Budapesten és vidéken is. Az elmúlt időszak mindenki lelkivilágára rányomta a bélyegét. Különösen megterhelő volt a gyerekeknek, hiszen lételemük a mozgás és a sok-sok szabad játék, amire nem igazán volt lehetőség. A nyár beköszöntével és a harmadik hullám lecsengésével azonban eljött az idő a kikapcsolódásra.
Napjainkban egyre többet hallunk az inzulinrezisztenciáról. Pontosan mi is ez? Mi válthatja ki? Milyen tünetei vannak? Hogyan kezelhető? Mutatjuk a válaszokat!
Amikor webshopot szeretnél, vannak olyan tényezők, amelyeken nem érdemes spórolnod. Ilyen például a megfelelő motorra épített webáruház és annak programozása, valamint azok a kiegészítők, amelyek segítségével ki is tudod aknázni a webshopban rejlő lehetőségeket.
Elindult a magyar dinnye értékesítése, a következő hetekben mintegy 150-160 ezer tonna görögdinnyét és 12,5 ezer tonna sárgadinnyét takarítanak be a hazai termelők. Mint a Syngenta nagykamarási szakmai rendezvényén elhangzott: Európában az elmúlt 5 évben jelentős átrendeződés zajlott le a termelésben, amely hatással van a piaci folyamatokra is.
Üdvözlöm! A képek alapján szerintem nem tűzelhalás. Az másképpen néz ki. Ez valószínüleg baktérium, vagy gomba betegség, ami szerintem orvosolható! Javaslom, hogy Champion nevű szerrel permetezze le. Ha Nem terje dtovább, akkor sikerült a kezelés, ha mégis tovább terjedne, akkor Ridomil-lal permetezze le 1-2 hét múlva.
Üdvözlöm! Szerintem hernyó lesz! Látnom kéne, de így látatlanban, valószínű, hogy hernyó rágta.
Tisztelt Mátai Ágnes! A barackfa levelének a hullását több minden okozhatja. Kép nélkül nem tudok pontos választ adni, de az okok többnyire a következők lehetnek. Vagy vízhiány, vagy csonthéjasok moníliás betegsége vagy az újabban sok kárt okozó csonthéjasok fitoplazmás betegsége. Tisztelettel: Mezős Balázs kertészmérnök, növényvédő szakmérnök www.aleonkert.hu
Üdvözlöm! A terrarisztikában használatos kellékek közül ajánlom, a szárított mohát! Nem kell vele fáradozni és készen kapja, nem drágán. MIndenképpen ezt tartom a legjobbnak! Őket ajánlom: http://tmreptiles.eu/index.php/component/virtuemart/dekoracio/terrariumi-moha-szaritott-detail?Itemid=0
Kedves Olvasónk! Mindkét témáról sokat írtunk már: LEANDER: Leander metszése, gondozása >> leander felkészítése a télre >> leander virágoztatása >> CITROMFA: Citromfa teleltetése 4 lépésben >>Hogyan gondozzuk a citromfánkat? >>