6241. Ne hagyd ki ezeket a zöldségeket a szendvicsedből, ha igazi finomságra vágysz
Ami a zöldségevést illeti – a szüleidnek igaza volt.
Ami a zöldségevést illeti – a szüleidnek igaza volt.
Az online kaszinózás ma már rengeteg ember hobbija, így nem is csoda, hogy mindenki keresi hozzá a nyerő receptet. Stratégiákról, tippekről, trükkökről, sőt, szerencsét hozó csillagjegyekről is olvashatunk az internetes szerencsejátékot boncolgató cikkekben.
Balatoni nyaralásaik során szeretett bele a család a tóparti tájba, melyet végül állandó lakóhelyének választott. Így mára - egy komoly házfelújítás után - egész évben élvezhetik kertjükben a hazai mediterránt. Vendéglátónk, Krisztina válaszol kérdéseinkre.
Az ingatlan eladásakor az első benyomás hihetetlenül fontos és ezt az első benyomást többségében az ingatlanról készített képekkel kell elérni egy ingatlan hirdetésben. Sokan, akik eladó házat keresnek, kifejezetten az udvar miatt szeretnének családi házat venni, ezért nagyon fontos, hogy a kert is fel legyen készítve az eladásra.
Az előnyeinek köszönhetően hazánkban is egyre népszerűbbé válik a WPC burkolat. Rengeteg minőségi típus közül válogathatunk kedvünkre, viszont a kivitelezés már más kérdés. Hiába a drága termék, hogyha a WPC lerakása nem szakszerű módon történik. A professzionális WPC kivitelezés garanciával egy mindenki által igénybevehető szolgáltatás.
Ez a vad fű, nyáron a levegőben szállva kerül bele a talajba. Május vége felé jelenik meg a gyepben. Ez a gyom elnyomja a füvet, ajánlatos megszabadulni tőle ha szép füvet szeretne. Megszabadulni csak kézi munkával lehet! Üdvözlettel Durucz Attila www.kertepito.com
A Mexikói legyezőpálma gyönyörű és különleges növény. Természetes körülmények között a 18-20 m magasságot is elérheti. A levélüstök alatt az elöregedett levelek visszahajlanak, amíg teljesen el nem száradnak, illetve a szél le nem tépi őket, a törzsön maradnak, "szoknyát" alkotnak. Így semmi baja nincs a növénynak, nagyon jól érzi magát ennyi gondoskodás és szeretet mellett, amit öntől kap.
Az új admin felületre való átállás miatt a csatolt képek elvesztek, ezért szeretném kérni, ha megoldható, hogy küldje el újra a képet és azonnal válaszolunk a kérdésre. Elnézést kérünk!
A kéregmoly, emiatt a tél végi lemosó permetezést és 2-3 nyári permetezést kell beiktatni!
Ültessen a balkonládákba virágzó, vagy levelükkel díszítő növényeket, melyek bírják a telet. Ültessen lassú növésű kistermetű örökzöldeket, mint a szavára álciprus ’Nana Aureovariegata’, a mocsári álciprus ’Rubicon’, a közönséges luc ’Herény’, ’Little Gem’, a havasi törpefenyő ’Hesse’, ’Gnom’, ’Mops’, ’Mugo’ változatait. Ha a kékes színt kedveli akkor választhatja az andalúziai jegenyefenyő ’Horstmann’ változatát. Ha sárga színt kíván akkor variálja növényeit egy szavára álciprus ’Golden Mop’ változatával. De ne csak örökzöldeket ültessen! Variálja őket lágyszárúakkal, kétnyáriakkal, miniatűr örökzöld lomblevelű cserjékkel. Rakjon árvácskát balkonládáiba, mely színei és változatai száma határtalan. Ősszel sokáig, tavasszal pedig már korán virágzik és díszíti virágládánkat. Ültessen tőzegmirtuszt, vagy fajdbogyót. Egy kicsike kis örökzöld, mely nyáron rózsaszín harang alakú virágokat hoz, amelyből télre piros bogyók fejlődnek. Karácsonyra igen mutatós növényke válik belőle, mely mind a balkonládában, mind az ünnepi asztalon jól mutat. A balkonládák növényeinél ügyeljenek arra, hogy a talajuk ne száradjon ki. Folyamatosan pótolja a vízmennyiséget. Teheti ezt úgy, hogy hideg vízzel öntöz fagymentes napokon, vagy a talajra havat tesz, mely folyamatosan elolvad. Az erikafélék is nagyon kedvesek télen az ablakunkban. Levelei örökzöldek és kicsik. Virágai dúsan nyílnak a hajtások végén az enyhébb téli napokon szinte decembertől márciusig.