696. Karácsonyi ajándék- és díszítős ötletek - fotókkal
Összegyűjtöttük a legjobb karácsonyi ajándékötleteket, díszeket, adventi koszorú készítési praktikákat és karácsonyfa-választási tudnivalókat.
Összegyűjtöttük a legjobb karácsonyi ajándékötleteket, díszeket, adventi koszorú készítési praktikákat és karácsonyfa-választási tudnivalókat.
Világszerte egyre növekszik az igény a pálmaolaj iránt, melyet nemcsak élelmiszerek és kozmetikai termékek alapanyagként használják fel, de a bioenergia előállítására is alkalmazzák.
A 2008-as téli virágtrendben a mesebeli hangulatot árasztó formák, kiegészítők és a fehér és puha tónusok uralkodnak. Mintha a csokrok egy tündérmeséből kerültek volna elő!
Váratlan, mesebeli és elegáns - szavakkal így írhatnánk le a téli trend virágait. Vajon mely virágokra illik a leírás?
Fifikás kutatók megmérték, hogy milyen az édenkert.hu olvasója, tehát most már tudjuk, kik vagyunk. Ezren mondtuk el, fiúk vagyunk vagy lányok, hány évesek, illetve mikor megyünk nyaralni...
Kedves Kérdező! Weboldalunk elsősorban magazin jellegű, nem vagyunk közvetlen kapcsolatban kertészetekkel, faiskolákkal. Esetleg próbálja meg a következő két weboldalt, hátha sikerrel jár a vásárlást illetően: Hunyadi Garden Szentiványi Dió Faiskola
Ártani szerintem nem fog, de jelenleg segíteni sem. Ilyenkor már nincs tápanyagfelvétel, mélynyugalom kezdődik. Inkább ültetés előtt érett szerves trágyát, vagy komposztot lenne jó használni, az "biztonságosabb", mint a műtrágya. Üdvözlettel: Növényorvos
Tisztelt Hömpölygő! Válaszunkat akadályozza az a tény, hogy nem ismerjük a növény pontos nevét. A fénykép alapján a Cupressus nemzetség egy tagjára (talán Cupressus arizonica??) gondolunk, de a kép nem elegendő a pontos faj, és fajta meghatározásához. Javaslom, hogy legközelebb csak pontos név ismeretében vásároljon. Így utána tud nézni várható méreteinek, kezelésének. Ha a növény valóban egy Cupressus fajta, védett helyre kell ültetni, mert -különösen fiatal korban- fagyérzékeny lehet. Töve környékét takarni tölgylombbal a legjobb, mert ez alatt nem "fülled be" a növény. Cserépben való teleltetésnek nincs túl sok értelme, a növény a szabadban érzi jól magát, és az átültetést sem szereti. üdvözlettel: Gergely Díszfaiskola, Gödöllő
Kedves kérdező! Oldalunk magazin jellegű, nem foglalkozunk értékesítéssel, ezért nem talált lehetőséget a növény beszerzésére. Esetleg - ha még nem próbálta - látogassa meg a http://steviashop.hu/ vagy http://stevia.uw.hu/termesztes.html oldalát, hátha tőlük lehet rendelni.
Hát, a rágcsálók fertőzéseket terjeszthetnek, vonzzák a legyeket is. Ha valamilyen hús- vagy tejtermék kerülhetett a komposztba, akkor azok nagyon vonzzák az egereket. Üdvözlettel: Növényorvos