761. Egyenek mandulát a dohányosok: megéri!
Napi egy maréknyi mandula elfogyasztásával a dohányos csökkentheti a stressz szintjét, amit a dohányfüst oxidatív anyagai okoznak.
Napi egy maréknyi mandula elfogyasztásával a dohányos csökkentheti a stressz szintjét, amit a dohányfüst oxidatív anyagai okoznak.
Bizony a mai könyörtelen gazdasági versenyhelyzetben sok cég van, amely nem a hosszú távon nyújtott, korrekt szolgáltatásban, hanem a pillanatnyi előny megszerzésében látja tevékenysége legelőnyösebb formáját.
Sokaknak meggyűlik a baja a szobanövények ápolásával. Bemutatjuk a legkönnyebben tartható, hálás és egyben mutatós fajtákat.
A fehér- és a tarkabab is magasabb áron indította a 2009-es évet, 10-25%-os a drágulás. Piaci árles 2009. január végén.
A hagyományos kínai orvoslás az influenza ellen való védekezésben a leghatékonyabb és legegészségesebb módszert, a természetes gyógynövényeket ajánlja.
Kedves Melinda! Valóban a here-félék virága vonzza a méheket, ami a vendégek szempontjából nem túl kedvező. Szerintem egy szárazságtűrő fűmagkeverékkel is meg lehetne oldani. Ezek kimondottan elhanyagolt területekre valók. A következő fajokból és arányokból kell állnia kb.: Vörös csenkesz 40.00% Angolperje 20.00% Felemáslevelű csenkesz 20.00% Nádképű csenkesz 20.00%
Kedves Olvasónk, fénykép alapján sajnos elég nehéz. Ha nyár lenne, azt mondanám, hogy csak öntözni kell, mert nagyon igényli a tuja a vizet >> de így tél végén még valószínű, hogy a didimaszcellás pikkelylevél barnulás >>
Üdvözlöm! Sajnos elég nagy a baj. Nagyon el van öregedve. A három ágból kettőt vágjon le és ha nem lesz nagyon kopasz a fa, akkor a harmadikat is. Ha nagyon kopasz lesz, akkor egyet hagyjon meg és jövőre azt is le kell vágni. De hosszútávon nem lehet már sokat várni a fától szerintem, már a pusztulás útjára léppet.
Üdvözlöm! Szinte biztos, hogy ezért. A gumót legalább 8-10 cm mélyre ültesse el és minimum a cserép 20 cm legyen.
Kedves Anikó! Nekem a képek alapján túlöntözés gyanús. A ZZ pálmát, havonta egyszer szigorúan kell csak öntözni. A pangó víz nagyon nagy károkat tud okozni, ha a növény alatt marad. A szerencsebambusznál is szerintem ez lehet az ok.