296. 2006. SZEPTEMBER 7.
Nyár végi árak a nagybani piacon, kecskeméten, debrecenben és a fővárosban.
Nyár végi árak a nagybani piacon, kecskeméten, debrecenben és a fővárosban.
Még mielőtt beköszönt a tél a maga szinte teljes nektarintalanságával, használjuk ki a lehetőségeket!
A Babtól a Csemegeszőlőn keresztül a Vöröshagymáig, mondhatni A-tól Z-ig nyomon követjük hétről-hétre a zöldség-gyümölcs árak alakulását.
Elfogtunk egy e-mailt! Először azt hittük, hogy körlevél, most viszont már tudjuk, hogy az emberiség javát szem előtt tartó egyetemes igazságokat fogalmaz meg. A szerző ismeretlen.
Debrecen, Kecskemés és Budapest Fehérvári út. Piaci összehasonlítás szeptember második hetének zöldség-gyümölcs árairól.
Üdvözlöm! A képek alapján szerintem nem tűzelhalás. Az másképpen néz ki. Ez valószínüleg baktérium, vagy gomba betegség, ami szerintem orvosolható! Javaslom, hogy Champion nevű szerrel permetezze le. Ha Nem terje dtovább, akkor sikerült a kezelés, ha mégis tovább terjedne, akkor Ridomil-lal permetezze le 1-2 hét múlva.
Üdvözlöm! Szerintem hernyó lesz! Látnom kéne, de így látatlanban, valószínű, hogy hernyó rágta.
Tisztelt Mátai Ágnes! A barackfa levelének a hullását több minden okozhatja. Kép nélkül nem tudok pontos választ adni, de az okok többnyire a következők lehetnek. Vagy vízhiány, vagy csonthéjasok moníliás betegsége vagy az újabban sok kárt okozó csonthéjasok fitoplazmás betegsége. Tisztelettel: Mezős Balázs kertészmérnök, növényvédő szakmérnök www.aleonkert.hu
Üdvözlöm! A terrarisztikában használatos kellékek közül ajánlom, a szárított mohát! Nem kell vele fáradozni és készen kapja, nem drágán. MIndenképpen ezt tartom a legjobbnak! Őket ajánlom: http://tmreptiles.eu/index.php/component/virtuemart/dekoracio/terrariumi-moha-szaritott-detail?Itemid=0
Kedves Olvasónk! Mindkét témáról sokat írtunk már: LEANDER: Leander metszése, gondozása >> leander felkészítése a télre >> leander virágoztatása >> CITROMFA: Citromfa teleltetése 4 lépésben >>Hogyan gondozzuk a citromfánkat? >>