441. Mikor fogunk lefogyni?
Manapság rengetegen küzdenek a súlyukkal. Míg a férfiak csak akkor kezdenek el fogyókúrázni, amikor már az egészségük a tét, addig nőtársaságban mindennapos téma a fogyókúra.
Manapság rengetegen küzdenek a súlyukkal. Míg a férfiak csak akkor kezdenek el fogyókúrázni, amikor már az egészségük a tét, addig nőtársaságban mindennapos téma a fogyókúra.
Akik azt gondolják, fölösleges évente kétszer betérni a Vajdahunyadvárba az orchideakiállításra, nagyot tévednek. Lássuk 2007 újdonságait!
Októberi piaci árles Kelet-Közép-Európában.
A kamilla, a csipkebogyó és a menta csodálatos ereje évezredek óta ismert. Használd te is a természet gyógyító növényeit!
Alig vagyunk túl az első budapesti pálinkafesztiválon, máris itt a második. Bár a Várban kevesebben voltak, kárpótolt a kolbász és a királyi miliő.
Kedves Marita! Kép nélkül nagyon nehezett kérdezett! Kéne egy kép róla és akkor tudnám azonosítani! Így eléggé nehéz. Kérek képet!
Tisztelt Kertbarát! Az elkövetkezendő években biztosan fog virágozni. Intenzív fejlődés nem várható el tőle az ültetés utáni hónapokban, egyébként is lassú fejlődésű növény. Az ültetés utáni bőséges vízellátás feltétele a begyökeresedésnek, de lassan csökkentse a vízmennyiséget, hogy a hajtások "beérjenek", megfásodjanak, felkészüljenek a télre. Ha a sok locsolástól laza marad a növény szövete, könnyebben kifagyhat. Üdvözlettel: Gergely Díszfaiskola, Gödöllő
Kedves Kovács Józsefné! Karókat fűrésztelepeken érdemes beszerezni, az árakat sajnos nem tudom. A gyümölcsfák ültetéséről egy rövid leírást az alábbi linken olvashat: Gyümölcsfacsemete ültetése. Jó kertészkedést kívánunk!
Igen, az elvirágzott részeket érdemes levágni, mert akkor sokkal szebben, és többet virágzik. Az intenzív virágzásnak feltétele még az erős tavaszi visszametszés is, amikor az előző évi gallyakat eltávolítjuk. Bőséges öntözés, tápanyag utánpótlás, és napfény szintén jelentősen befolyásolja a virágzást. A frissen ültetett Buddleják tövét érdemes takarni télre, mert fiatalon fagyérzékenyek. Üdvözlettel: Gergely Díszfaiskola, Gödöllő
Tisztelt Kérdező! Semmi összefüggés nincs a két növény létezése között, egymásra nincsenek semmilyen hatással. A nem termő helyzetet kivizsgálással lenne érdemes tisztázni, de ez nem az ön felelőssége! Üdv: Növényorvos