Miért ül le háttal neked a kutyád? Többet jelent, mint hinnéd
Első pillantásra úgy tűnhet, mintha a kutya figyelmen kívül hagyna, vagy egyszerűen nem törődne veled, de ez közel sincs így, sőt! RÉSZLETEK
Kérem szépen tanácsukat.
Erkélyem és ablakaimat szeretném széppé tenni. Sajnos sokat vagyok távol ezért úgy döntöttem, hogy örökzöld, télálló növényeket szeretnék ültetni.Természetesen nem nagyokat. Gondoltam hogy egy két futó is lehetne benne, Kérem szépen tanácsukat hogy mit vegyek ami szép is nem sok a gond és fagyállók.
Kedves Zsuzsanna!
Nagyon kell vigyázni, hogy védett helyen legyenek, mert télen a cserép, illetve balkonláda átfagyhat és a növén gyakorlatilag nem tud semmit felvenni a fagyott talajból és elpusztul. Esetleg érdemes takarni a ládát! Tehát néhány örökzöld, ami kicsi marad aránylag: